بسته جدید Plugin Alliance ALL Bundle 2022 بیش از ۱۵۰ پلاگین از ۴۰ برند برتر را در ۱ بسته بزرگ ارائه می دهد. ابزارهای صوتی پیشرفته را از برندهای مشهور جهانی مانند Focusrite، SSL، Brainworx، Shadow Hills، Black Box Analog Design و بسیاری دیگر در اختیار داشته باشید. با مجموعه ای از بیش از ۱۵۰ پلاگین و وی اس تی، ALL Bundle 2022 یکی از متنوع ترین و چشمگیرترین مجموعه ها در دنیای حرفه ای صدا می باشد. توسعه یافته و مبتنی بر عشق به موسیقی و فناوری دیجیتال و آنالوگ. ابزارهای کاملاً جدید منتشر شده تا آخر سال ۲۰۲۲ در این پکیج ارزشمند موجود است. پلاگین های این شرکت همیشه جزو انتخاب بسیاری از هنرمندان در جهان می باشد . این مجموعه بدون شک تمام افکت ها و پردازشگر های مورد نیاز برای تغییر بر روی صدا و انجام میکس و مسترینگ را مثل ریورب ، لیمیتر ، اکولایزر ، کومپرسر ، آنالیزر و … در خود دارد . پس مدت ها انتظار تیم R2R اقدام به کرک و پخش نسخه جدید از تمام محصولات منتشر شده از شرکت Plugin Alliance کرده و ما در سایت ترانه ساز در یک مجموعه آنها را در اختیار شما قرار داده ایم. پیشنهاد می کنیم این مجموعه بسیار ارزشمند را از دست ندهید . دارای ۵% قابلیت ریکاوری در صورت دانلود ناقص.


What’s NEW?

NEW! TBT Kirchhoff-EQ
NEW! bx_masterdesk True Peak
NEW! THE OVEN
NEW! Unfiltered Audio TAILS
NEW! Looptrotter SA2RATE 2
NEW! bx_console AMEK 9099
NEW! ADPTR AUDIO SCULPT
NEW! AMEK EQ 250
NEW! Knif Audio Soma


R2R :

HAPPY NEW GEAR!!!

A witch says,

This bundle includes all Plugin Alliance software available in 2022.
MEGA Sampler is not included.

Protection : C&R/SHA256/RSA2048/RC4/BASE64

Plugins made by Plugin Alliance use Digital.ai/ARXAN as an extra protection.

TBTECH Kirchhoff-EQ uses VMProtect as an extra protection. Not used efficiently like Sylenth1. Nothing difficult to crack. We have no idea why TBTECH uses VMProtect. Free MPRESS (a packer without any antidebug or encryption) should protect more. Waste of resource.

To know more about Digital.ai/ARXAN DRM, check the NFO of our MEGA Sampler 2022 release. Have fun and test yourself how 100+ ARXAN protected plugins make your DAW slow like a slug!

توضیحات


  • حجم فایل : 11.9 گیگابایت
  • سیستم عامل : ویندوز
  • منبع: ترانه ساز
  • پسورد: taranesaz.com
    کپی پسورد !
    taranesaz.com
    پسورد کپی شد، می توانید برای اکسترکت فایل از آن استفاده کنید.

آموزش نصب


این محتوا قفل و محدود شده است لطفا عضو شوید

در صورتی که دارای آموزش نصب باشد ، تنها به کاربران ویژه نمایش داده می شود

دانلود


لینک های دانلود مخصوص کاربران ویژه با سطح اشتراک نقره ای و طلایی می باشد .

این محتوا قفل و محدود شده است لطفا عضو شوید